menuordersearch
ishp.ir

گیت های AM

جستجو
(0)
(0)
گیت های AM
قبلی
توضیح1توضیح3توضیح2
بعدی

 

شرکت ایمن سازان هوشمند پارس به عنوان یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات دزدگیرهای فروشگاهی درجنوب کشور، در آبان ماه سال 1390 تاسیس شد.
این شرکت از بهترین برندهای گیت فروشگاهی و تگ های دزدگیر استفاده می‌برد تا مشتریان محترم از خرید و نصب مطمن و یک سیستم بدون عیب و نقص را تجربه کنند.

 

 گیت AM

 

سیستمهای گیت AM توسط مهندسین مجرب و با بکارگیری جدیدترین فناوری های روز دنیا طراحی و تولید شده اند .این سیستمها از تکنولوژی AM که از موثرترین روشها از نظر کارایی و حساسیت به نویز است بهره برده و همچنین در مدارهای الکترونیکی این سیستم از روش های مختلف کاهش نویز از جمله فناوری DSP-BASED DIGITAL FILTERING استفاده شده است.


نتیجه به کارگیری تکنولوژی های جدید در دستگاه AM کاهش حساسیت به نویز و کاهش تاثیر پذیری نسبت به محیط و همچنین سرعت عملکرد بسیار بالای این دستگاه نسبت به نمونه های ساخته شده خارجی است.


از ویژگیهای منحصر به فرد ENGUARD نسبت به سایر نمونه های داخلی و خارجی،قرارگرفتن برد الکترونیکی درون پایه های خود دستگاه است که باعث کم حجم شدن دستگاه و راحتی در نصب و زیباترشدن محل نصب است.

 

 

 

 

 

 

 

 


همانطور که پیشتر اشاره شد، از بارزترین ویژگیهای گیت های فروشگاهی انگارد ، قرارگرفتن برد الکترونیکی آن درون پایه های گیت است که ضمن ساده تر نمودن فرآیند نصب ،زیبایی دوچندانی به طراحی آن بخشیده است.


یکی دیگر از نکاتی که با قرارگرفتن برد در پایه های آنتن گیت فروشگاهی ENGUARD مشخص است عدم نیاز به سیم کشی اضافی و اشغال فضای فروشگاه است که باید مورد توجه خریداران محترم قرار گیرد.

 

 

 

 

 

 

 

 


با توجه به ماهیت هشدار دهندگی گیت های فروشگاهی که عاملی برای پیشگیری از سرقت و خروج بدون کنترل محصولات از فروشگاه است در گیت های فروشگاهی ENGUARD علاوه بر تعبیه آژیر ( با قابلیت تنظیم نتهای مختلف) هشدار دهنده های نوری نیز بر روی آنتن های گیت ها نصب شده اند که در مواقع ضروری یاری رسان مسئولین فروشگاه شما باشند.

 

 

ویژگی فنی گیت های AM

 

 

شرایط نگهداری از گیت AM :

1- خاموش کردن آنتن ها در ساعات تعطیلی که به طول عمر و استهلاک کمتر آنتن ها کمک میکند.

2- جهت از بین بردن نوسانات دائمی برق با قراردادن استابلایزر مناسب و مرغوب قبل از ورودی برق گیت  احتمال آسیب به برد دزدگیر فروشگاه کم خواهد شد.

3- استفاده از محافظ برق توصیه میگردد.

4- به دلیل تأثیرات شدید منابع نویز، هر نوع تغییر در سیم کشی یا نورپردازی در مجاورت گیت فروشگاه باید با مشورت و هماهنگی بخش فنی شرکت انجام گردد.

5- برای جلوگیری از بوق کاذبحداقل 70 سانتیمتر محصول تگدار را از آنتن ها فاصله دهید.

 

                                                               

فروشگاه ما
دیروز برای تجربه و امروز تدبیری برای فرداست گذشتگان راه بسیار پیموده اند و تجربه گذشتگان یادگار عظیم صنعت امروز ماست و امروز با لطف منان با همت و تلاش طراحان برگزیده خلاق و به کار گیری توان و تجربه های افزون شده بر یادگار دیرینیان توانسته ایم بر کیفیت این صنعت بیفزاییم، پس در این راه مارا یاری دهید تا با شما هر روز پله های موفقیت را طی کنیم و آرزوی فردایی بهتر برای
دفتر مرکزی
شیراز- خیابان شهدای اصناف1-کوچه 5-پلاک 10

تلفن های تماس

09023290012
09173290012
07191300680
info @ishp.ir
خدا بیامرزتش