menuordersearch
ishp.ir

کرکره اتوماتیک

جستجو
(1)
(0)
کرکره اتوماتیک
قبلی
توضیح1توضیح6توضیح5توضیح4توضیح3توضیح2
بعدی


تیغه های کرکره برقی شیراز# تیغه آلومینیومی شیراز# تیغه فولادی شیراز# تیغه درب برقی شیراز#موتور درب برقی شیراز# موتور کرکره برقی شیراز# موتور درب اتوماتیک شیرازمتعلقات درب برقی شیراز# متعلقات کرکره برقی شیراز#متعلقات درب اتوماتیک شیرازنصب درب اتوماتیک شیراز# خدمات درب اتوماتیک شیراز# خدمات درب برقی شیراز# خدمات کرکره برقی شیراز

 

شرکت ایمن سازان هوشمند پارس به عنوان یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات درب های اتوماتیک درجنوب کشور، در آبان ماه سال 1390 تاسیس شد.
این شرکت از بهترین برندهای موتور و تیغه استفاده می‌برد تا مشتریان محترم از خرید و نصب مطمن و یک سیستم بدون عیب و نقص را تجربه کنند.

درب اتوماتیک کرکره ای

درب های کرکره برقی

این سیستم در تمامی اماکنی که درب های کرکره ای نیاز آن رابرطرف می‌سازد کاربرد دارد و در دو نوع رول داخل و رول بیرون قابل نصب است.

هنگامی که ما نیاز به دری داریم که علاوه بر زیبایی داراری استحکام بوده و نیز عایق صدا، حرارت و رطوبت باشد از این سیستم استفاده می‌نماییم در این سیستم کل ابعاد مورد نظر کاملاً تحت پوشش قرار گرفته وسطح ایمنی بالایی را برای ما به ارمغان می‌آورد همچنین می‌توانیم با انتخاب رنگهای مقاوم و زیبای ارائه شده، درب مورد نظر خود را با فضاهای شهری و همچنین نمای ساختمان هماهنگ سازیم.

 

انواع کرکره برقی

تفاوت اصلی کرکره های برقی را می‌توان از دو منظر موتور و تیغه های‌ آنها مشاهده کرد.

 

جز اصلی کرکره اتوماتیک موتور آن است که باعث به حرکت در آمدن تیغه ها می‌گردد.

موتور کرکره برقی در 3 نوع ساختار وجود دارد. بیشترین موتور کرکره برقی مورد استفاده، از نوع موتور توبولار است که بیشتر برای فروشگاه ها با تعداد تردد پایین و اندازه دهنه کوچک استفاده می‌گردد. نوع دوم موتور ساید است که برای اماکنی با تردد بالا و یا ابعاد بزرگ استفاده می‌شود و نوع سوم موتور سانترال کرکره برقی است که می‌توان برای تردد های بالا نیز استفاده کرد.

در ابتدا می‌بایست بدانیم که برای چه مکانی باید کرکره برقی را نصب نمود و با توجه به آنجا بهترین پیشنهاد را ارائه کرد.

 

انواع موتور های کرکره برقی در شیراز# موتورهای کرکره اتوماتیک شیراز# موتورهای درب برقی شیراز

 

انواع تیغه کرکره اتوماتیک که شامل نوعآلومینیومی، گالوانیزه و پلی کربنات می‌باشند، همچنین تیغه ها در اندازها و عرض های مختلفی تولید میشوند که بر اساس نیاز محل شما قابل انتخاب است. به صورت کلی پر فروش ترین تیغه های درب کرکره ای از نوع آلومینیوم 80 میلیمتری است که در کیفیت های مختلف در بازار موجود است.

تیغه های این نوع درب ها در انواع تک جداره، دوجداره،پانچ و رول فرم همراه با فرم پلی اورتان با دقت طراحی و تولید گردیده اند که مطابق با نیاز میتوان هر یک از آنها را انتخاب کرد.

انواع موتورهای کرکره

انواع موتورهای کرکره برقی# موتوردرب برقی# سرویس موتور کرکره

موتور ساید کرکره برقی

موتور هایی هستند که برای درب هایی با وزن و میزان تردد بالا، مورد استفاده قرار می‌گیرند. موتور ساید کرکره برای ورودی هایی با ابعاد بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ چرا که قدرتمند ترین نوع موتور های کرکره برقی هستند. همچنین می‌توان آن را برای اماکنی که وجود برق اضطراری در‌ آنها الزامی است، استفاده نمود؛ به این خاطر که این موتور دارای دو نوع با ولتاژ های 24 و 220 ولت است. مدل 24 ولت آن دارای باتری برای استفاده در شرایط قطعی برق است. به این محصولات موتور ساید موتورکرکره برقی با UPS نیز می‌گویند. قیمت این محصول تقریبا معادل 70 درصد بیش از موتور ساید بدون UPS است.

موتور ساید درب برقی شیراز#موتور ساید کرکره# موتور درب اتوماتیک

بزرگترین ایرادی که می‌توان از موتور ساید گرفت، سرعت پایین آن است که دلیل آن هم گیربکس پر قدرت آن است. البته موتورهای ساید سرعت بالا نیز تولید شده که برای اماکنی که نیاز به سرعت بالای باز و بسته شدن دارند می‌توانید از آن دسته موتور ها استفاده نمایید. شکل این نوع موتور ها به این صورت است که یک موتور و گیربکس با فاصله کمی نسبت به لوله ای که تیغه کرکره بر روی آن قرار گرفته نصب می‌گردد.

قدرت موتور به وسیله یک زنجیر به چرخ دنده ای که لوله را می‌چرخاند منتقل گردیده و کرکره به بالا یا پایین هدایت می‌شود. این سیستم به واسطه موتور بزرگتر و سیستم زنجیر و چرخ دنده قدرت فوق العاده ای خواهد داشت. به این ترتیب می‌توان گفت که تفاوت قیمت موتور ساید کرکره برقی با دیگر موتور ها خیلی هم دور از منطق نیست. از معروف ترین این مدل ها می‌توان به موتور ساید تیونی، موتور ساید بارزانته و موتور ساید اس دی سی اشاره کرد.

 

موتور سانترال کرکره برقی

 

موتور های سنترال یا سانترال توانایی به حرکت درآوردن درب هایی با میزان تردد و وزن متوسط را دارند. عدم نیاز به تغییرات اساسی در ساختار کرکره، موتور سانترال کرکره را به بهترین گزینه برای تبدیل کرکره های قدیمی به کرکره های اتوماتیک می‌سازد.

موتور سانترال کرکره برقی#موتور سانترال درب برقی شیراز

البته استفاده از موتور های سانترال در سال های اخیر، کمتر شده است. علت اصلی این موضوع نصب مشکل تر و نیاز به قطعات بیشتر به نسبت سایر موتورهای کرکره اتوماتیک است. این قطعات، مانند شفت و فنر استهلاک پذیر هستند و هزینه تعمیر کمی هم ندارند و به همین علت ترجیح آن است که موتور سانترال به جز در شرایط خاص استفاده نشود.

 

موتور توبلار یا موتور استوانه ای کرکره برقی

 

موتوری است که برای به حرکت درآوردن درب هایی با وزن و میزان تردد پایین به کار می‌روند، به علاوه نصب و راه اندازی‌ آنها نیاز به دقت بیشتری دارد. موتور توبولار کرکره ساده قابلیت به حرکت در آوردن درب هایی تا وزن 140 نیوتن را دارا است. قیمت موتور توبلار کرکره با اندازه نسبتا کوچک خود بسیار مناسب است.

موتور توبلار کرکره برقی#موتور توبلار در برقی# موتور توبلار

همچنین این موتور ها به دلیل شکل ظاهری خود، فضای کمتری را اشغال می‌کند و در هنگام قطعی برق نیز می‌توان با استفاده از سیستم خلاص کن، از آن استفاده نمود. البته در سال های اخیر چندین مدل موتور توبلار با برق اضطراری و حتی زنجیر دار برای باز کردن راحت ترِ درب در هنگام قطعیِ برق، به بازار روانه شده که آنچنان مورد استقبال قرار نگرفته است.

حال چه چیزی باعث می‌شود که کسی موتور توبلار را به موتور ساید کرکره اتوماتیک ترجیح دهد؟ قوی ترین علت می‌تواند کمبود فضا برای نصب موتور ساید باشد. تفاوت موتور ساید و موتور توبلار در قطعات جانبی آن است. قطعاتی مانند برد، پایه، اندکپ و بلبرینگ که در موتور های توبلار به صورت جدا از هم تهیه می‌شوند، در موتورهای ساید به صورت یک پک واحد به خریدار ارائه می‌گردد. به طور کلی قیمت موتور کرکره برقی به میزان تردد در روز و وزن تیغه ها بستگی دارد.

 

انواع تیغه های کرکره

تیغه کرکره مجموعه ای از نوار های نسبتا باریک است که در کنار یکدیگر تشکیل یک صفحه یکپارچه را می‌دهندکه بر روی شفت درب برقی قرار میگیرند.

انواع تیغه های کرکره برقی # تیغه کرکره برقی

تیغه آلومینیومی

این نوع تیغه دارای مقاومت بالاتری هستند و برای پارکینگ ها، فروشگاه ها و... استفاده می‌شوند. درصد بسیار بالایی از تیغه استفاده شده در ایران از جنس آلومینیوم هستند. کرکره برقی آلومینیومی دارای شرایطی است که می‌توان به راحتی از آن در آب و هوای بسیار مرطوب و یا بسیار خشک استفاده نمود. همانطور که گفته شده اندازه استاندارد این نوع تیغه ها 80 میلیمتر است اما اندازه 60 میلیمتر برای پنجره ها و اندازه 100 میلیمتر برای ورودی های بزرگ نوع های دیگر تیغه ها می‌باشند.

تیغه آلومینیومی کرکره برقی# تیغه آلومینیومی درب برقی # تیغه آلومینیومی شیراز

البته می‌توان تیغه ها را از لحاظ ظاهری نیز به دو دسته تخت و قوسی نیز تقسیم بندی کرد. در حال حاضر مدل قوس دار به دلیل عدم ایجاد صدا موقع باز و بسته شدن استقبال بالا و مدل تیغه تخت تولید بسیار پایینی دارد. وزن استاندارد تیغه کرکره آلومینیومی بین 6 تا 7 کیلوگرم است اما برخی تولیدکنندگان به دلیل کم کردن قیمت تیغه کرکره برقی و همچنین ایجاد رقابت در بازار از این وزن می‌کاهند. در نظر داشته باشید که مدل های کمتر از 5.5 کیلوگرم برای عرض های بیش از 3 متر خطرناک هستند. تیغه آلومینیومی کرکره های برقی می‌توانند دارای یک، دو یا سه پل، درون خود باشند که باعث استحکام و مقاومت بیشتر تیغه می‌گردد.

 

تیغه گالوانیزه

تیغه کرکره گالوانیزه با قیمتی مناسب تر در دسترس هستند. مهمترین دلیل خرید تیغه های گالوانیزه می‌تواند استحکام بیشتر به نسبت آلومینیوم و همچنین قیمت مناسب آن باشد.

تیغه گالوانیزه کرکره برقی# تیغه گالوانیزه درب برقی#تیغه گالوانیزه شیراز

این تیغه ها نیز در دو نوع گالوانیزه معمولی و همچنین فوم دار تولید شده که مدل فوم دار آن به این صورت است که بین پل های تیغه، فوم تزریق شده تا مقاومت آن را بیش از گذشته کند. به همین دلیل برش این نوع تیغه ها نیز آسان نخواهد بود و گذر از این نوع کرکره ها مشکل است.

تیغه پلی کربنات

یغه های پلی کربنات همانطور که از نامشان پیداست از جنس polycarbonate ساخته شده اند که امکان گذر نور را از خود خواهند داد. این نوع تیغه ها مانند شیشه هستند و امکان انتخاب رنگ نیز دارند.قابلیت گذر نور می‌تواند برای پارکینگ هایی که ورودی یا پنجره نورگیر ندارند بسیار کارآمد باشد و برای فروشگاه ها نیز می‌تواند ویترین مغازه را به یک نمایشگاه دائمی 24 ساعته تبدیل کند تا حتی در مواقع بسته بودن فروشگاه، امکان مشاهده محصولات آن وجود داشته باشد.

تیغه پلی کربنات درب برفی# تیغه پلی کربنات کرکره برقی# تیغه پلی کربنات شیراز

 

اما زیبایی تنها ویژگی خاص تیغه های پلی کربنات نیست و خصوصیت اصلی آن مقاومت بالا و کم نظیر است که در هیچ کدام از تیغه های دیگر دیده نمی‌شود. جنس برخی از پلی کربنات ها دقیقا همانی است که در سپر پلیس های اروپایی دیده می‌شود که در مقابل ضربه بسیار مقاوم است و تقریبا ضد گلوله نیز است. این تیغه ها در برابر آتش سوزی نیز مقاومت بیشتری به نسبت تیغه های فلزی دارند و از این سو مناسب اماکن بزرگ تجاری و مسکونی هستند. واسط بین تیغه ها میتواند از جنس آلومینیوم یا استیل باشد که پیشنهاد ما در عرض بیش از 3 متر مدل استیل آن است.

 

برای دریافت مشاوره رایگان جهتخرید و نصب درب برقی با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید:

 

کارشناسان ما به صورت همه روزه از ساعت 8صبح تا 9 شب آماده ارائه مشاوره رایگان به صورت حضوری و یا تلفنی در خدمت شما عزیزان گرامی می‌باشند.

 

شرکت ایمن سازان هوشمند پارس با کادر اجرایی متخصص و مجرب که در اختیار دارد با اطمینان از‌ آنها یک سیستم کامل و حرفه ای را با پشتیبانی عالی در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.

 
تکنسین شرکت ایمن سازان هوشمند پارس در هر ساعت از شبانه روز و در اولین زمان در خدمت شما عزیزان گرامی است تا گسترده ترین خدمات پس از فروش را در اختیار شما قرار دهد.

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خط مشی ایمن سازان هوشمند پارس

کیفیت:  ارائه خدمات و محصولات با بالاترین کیفیت اصلی ترین خط مشی ایمن سازان هوشمند پارس است. با توجه به نگاه بلند مدت مدیران این شرکت به موفقیت تنها راه رسیدن به اهداف شرکت جلب رضایت مشتریان از طریق ارائه خدمات و محصولات با کیفیت است.

تناسب کیفیت و قیمت:  طبیعتا ارائه خدمات با کیفیت برای مشتریان پر هزینه خواهد بود، با این حال تلاش آسان تجارت بر آن است تا این کیفیت خدمات از رقابتی بودن هزینه ها آنها نکاهد و امکان عرضه محصولات و خدمات با کیفیت برای تمامی مشتریان مهیا باشد


افزایش اطلاعات و به روز بودن:  عرضه سیستم های امنیتی، یک عرصه به سرعت در حال پیشرفت است. مسلما فعالیت در این زمینه نیاز به، به روزرسانی دائم اطلاعات و آموزش همیشگی نیرو انسانی دارد.

شفاف سازی مالی:  شفاف سازی مالی یکی از مهمترین روشهای جلب رضایت و اعتماد مشتریان است. ایمن سازان هوشمند پارس از طریق استفاده از محصولات با برندهای مشخص و ارائه لیست قیمت محصولات به تمامی مشتریان به آنها کمک می‌کند تا به راحتی و با اطمینان این شرکت را به عنوان مجری سیستم های خود انتخاب کنند.

.https://ishp.ir/uploadfile/file_portal/site_3555_web/file_portal_end/جک-درب-اتوماتیک/صفحه-اصلی-جک/خط-مشی.jpg

فروشگاه ما
دیروز برای تجربه و امروز تدبیری برای فرداست گذشتگان راه بسیار پیموده اند و تجربه گذشتگان یادگار عظیم صنعت امروز ماست و امروز با لطف منان با همت و تلاش طراحان برگزیده خلاق و به کار گیری توان و تجربه های افزون شده بر یادگار دیرینیان توانسته ایم بر کیفیت این صنعت بیفزاییم، پس در این راه مارا یاری دهید تا با شما هر روز پله های موفقیت را طی کنیم و آرزوی فردایی بهتر برای
دفتر مرکزی
شیراز- خیابان شهدای اصناف1-کوچه 5-پلاک 10

تلفن های تماس

09023290012
09173290012
07191300680
info @ishp.ir
خدا بیامرزتش