پشتیبانی

قبلی
توضیح1توضیح4توضیح3توضیح2
بعدی
menuordersearch
ishp.ir

VORTEX UM 300-1P , موتور کرکره برقي سايد اورال سري بدون بک آپ سیم پیچ مس مدل UM 300-1P


VORTEX UM 300-1P
(0)
(0)
موتور کرکره برقي سايد اورال سري بدون بک آپ سیم پیچ مس مدل UM 300-1P
وضعيت کالا : موجود
مدل کالا
موتور کرکره برقي سايد اورال سري بدون بک آپ سیم پیچ مس مدل UM 300-1P
گارانتي کالا:
دو سال گارانتی تعمیر و در صورت نیاز تعویض
تعداد عدد
قيمت کالا
630,000 تومان
VORTEX UM 300-1P
 موتور کرکره برقي سايد اورال  سري  بدون بک آپ  مدل UM 300-1P
تصاوير
بيشتر
مشخصات

               
اطلاعات بیشتر

                                                                                                                

نوع موتور و متعلقات الکترونیکی

مورد بعد در خرید پکیج کرکره انتخاب موتور و متعلقات الکترونیکی آن می باشد.

در دنیا چندین شرکت تولید کننده ی موتور کرکره برقی وجود دارد که برای انواع کرکره نیاز مشتری را برطرف می نمایند.

موتور کرکره ساید
 
                                                 


کابرد این نوع موتور کرکره اغلب برای فروشگاهها و پارکینگهای پرتردد و کارخانجات می باشد از معایب این نوع موتور فضای زیادی که موتور اشغال میکند که طول پلیت این موتور حدود 60 سانتی متر می باشد که بر خلاف موتور های تیوبلار که طول پلیت از 30 سانتی متر تجاوز نمیکند میتوان یکی از معایب جهت استفاده در فروشگاههای کوچک وپارکینگهای کوچک بشمرد اما این نوع موتور کرکره برقی دارای محاسن بسیار زیادی می باشد که قدرت بالا بیصدا بودن موتور خصوصأ مدل 24 ولت آن که دارای باطری بک آپ می باشد که در زمان قطع برق می توان کرکره را متناسب با وزن آن تا چندین مرتبه بالاوپائین آورد از دیگر محسنات این نوع موتور خارج بودن موتور از داخل شافت است که در زمان خرابی موتور نیاز به پائین آوردن تیغه و مسدود نمودن محل نصب کرکره نمیباشد و موتور با فعال کردن (پاراشوت به اشتباه ) اهرم ایمنی موتور میتوان موتور را تعویض و یا تعمیر کرد 


لازم بذکر است : یکی از خدمات ایمن سازان هوشمند پارس در خصوص موتورهای ساید این مورد می باشد که چنانچه موتور خریداری شده به هر علت خراب شود یک عدد موتور بصورت امانی در محل نصب و تا درست شدن موتور قبلی این کرکره قابل بهره برداری می باشد.


 

موتور کرکره های برقی جز اصلی سازنده کرکره های برقی به شمار می روند. موتور ها با استفاده از نیروی گشتاور دینامیک، تیغه های کرکره برقی را به بالا و پایین حرکت داده و باعث باز و بسته شدن ورودی می گردد. این موتور ها بر حسب میزان وزن و اندازه کرکره ای که جا به جا می کنند و همین طور نحوه عملکرد شان، به سه دسته کلی تقسیم می گردند:

                                                                                      
موتور ساید کرکره برقی: موتور هایی با بیشترین قدرت ممکن. این موتور ها دارای بیشترین توانایی ممکن برای جابجایی کرکره های برقی می باشند و توانایی به حرکت درآوردن کرکره هایی با وزن و مساحت بالا و ورودی هایی میزان تردد فراوان را دارند.

                                                                                 
موتور توبولار کرکره برقی: موتور هایی با ظاهر ظریف که شبیه به یک استوانه کوچک هستند. این موتور ها به خاطر ظاهرشان، اندازه بسیار کمی را در فضای اطراف مجموعه کرکره اشغال می کنند اما نصب آن ها به دقت بالاتری نیاز دارد.
                                                                                       
موتورسانترال (سنترال central) کرکره برقی: موتور هایی برای باز و بسته کردن کرکره هایی با وزن و اندازه متوسط.
برای چرخش و جمع یا باز شدن کرکره برقی نیاز به یک شفت یا مغزی است.
                                       
این شفت از یک سمت به موتور اتصال دارد و از سمت دیگر به ابزاری به نام «اند کپ بلبرینگ». این ابزار بلبرینگی است که به شفت کمک می کند به راحتی در جای خود بچرخد.

 
از دیگر اجزای سازنده مجموعه کرکره برقی می توان به ریل ها اشاره نمود که به صورت عمودی در دو سمت کرکره قرار گرفته اند. درون ریل ها واشر مویی برای جلوگیری از ورود گرد و غبار وجود دارد. همچنین در انتهای تیغه ها، قطعات پلاستیکی برش خورده ای به نام کپس وجود دارد که حرکت تیغه ها در ریل را روان و بی صدا می کند.
نمودار تغيير قيمت
فروشگاه ما
دیروز برای تجربه و امروز تدبیری برای فرداست گذشتگان راه بسیار پیموده اند و تجربه گذشتگان یادگار عظیم صنعت امروز ماست و امروز با لطف منان با همت و تلاش طراحان برگزیده خلاق و به کار گیری توان و تجربه های افزون شده بر یادگار دیرینیان توانسته ایم بر کیفیت این صنعت بیفزاییم، پس در این راه مارا یاری دهید تا با شما هر روز پله های موفقیت را طی کنیم و آرزوی فردایی بهتر برای
دفتر مرکزی
شیراز-فلکه ولی عصر-بلوارمدرس-کوچه63

تلفن های تماس

09023290012
09366908006​
info @ishp.ir
aparatgooglefacebooktwiteryou

کد قفل کردن راست کليک